WITAJ NA NASZEJ STRONIE! JEŚLI CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI SUBSKRYBUJ NAS
Kartuskie Centrum Kultury
banner
займ на карту онлайн

Green squareWyścig rowerowy Trigar MTB Challenge Kartuzy

Data publikacji 2017-08-08

Już 26 sierpnia w sobotę zapraszamy na pierwszą edycję wyścigu rowerowego „Trigar MTB Challenge Kartuzy”. Organizatorem zawodów jest Trigar – GPS dla aktywnych przy partnerstwie Kartuskiego Centrum Kultury, a honorowym patronatem wyścig objął Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński. Start i meta zawodów znajdują się na terenie malowniczo położonego Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu w Brodnicy Górnej.

Lokalni zawodnicy: Daniel Kramp (MTB Start Kartuzy) oraz Michał Różański (Trigar MTB Team) zaplanowali trasę, która z pewnością spodoba się każdemu amatorowi ścigania, a brak trudności technicznych gwarantuje, że poradzą z nią sobie osoby próbujące po raz pierwszy swoich sił w maratonie rowerowym. Uczestnicy mogą zapisać się na jeden z dwóch dystansów trasy: Mini 28,5km lub Mega 52,5km. W połowie sierpnia odbędzie się wspólny przejazd trasą wyścigu, na który zapraszamy wszystkich niezdecydowanych.

Zwycięzcy w klasyfikacji open otrzymają nagrody pieniężne, a wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami. Każdy otrzyma także pamiątkowy medal i posiłek regeneracyjny. Na miejscu będzie także namiot z fizjoterapeutami, którzy nieodpłatnie będą masować uczestników i udzielać porad. Zapowiada się świetna zabawa, zapraszamy serdecznie do startu i kibicowania!

Więcej szczegółów i możliwość zapisów na stronie www.mtb.trigar.pl

MTB plakat

Tagi:Green squareAKTUALNOŚCI

Green squareARCHIWUM

decoration

Green squareMENU

decoration decoration  Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu decoration Centrum Informacji Turystycznej

Green squareTERMINARZ

Maj  2018
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Green squareNAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Zobacz więcej

FACEBOOK


Copright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie