WITAJ NA NASZEJ STRONIE! JEŚLI CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI SUBSKRYBUJ NAS
Kartuskie Centrum Kultury
banner
займ на карту онлайн

Green squareWyniki konkursu plastycznego ” Moje Kaszuby”.

Data publikacji 2018-12-04

Ponad trzysta prac wpłynęło na tegoroczną edycję konkursu plastycznego „Moje Kaszuby”. Jury, które obradowało 28 listopada miało niełatwe zadanie wyłonienia najlepszych prac.

Konkurs jak co roku podzielony jest na kilka kategorii wiekowych, w których tematyka nawiązuje do  tradycji i  historii kaszubskiej i tak :

 przedszkole – STOLEMË I KRASNIĂTA

 klasa I-III szkoła podstawowa – GWIŻDŻE

 klasa IV-VI szkoła podstawowa – BÒROWÔ COTKA Ë GRZENIA

 klasa VII-VIII –  JASTRË NA KASZËBACH

 gimnazja i szkoły średnie –  ANTONI ABRAHAM I WINCENTY ROGALA W ZABIEGANIU O POLSKOŚĆ KASZUB

Dziś 04 grudnia 2018 r. nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy i  rozdanie nagród ufundowanych przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie. Uroczystości towarzyszył regionalany zespół Krośnięta ze SP nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach.

Laureatami konkursu zostali:

w kategorii przedszkole:

I MIEJSCE     Izabela Płotka (Przedszkole „Baśniowy Zakątek Mezowo)

I MIEJSCE     Bartłomiej Rzepka  (Przedszkole z ZKiW w Dzierżążnie)

I MIEJSCE     Amelia Dąbrowska-  (Przedszkole „Baśniowy Zakątek Mezowo)

I MIEJSCE     Franciszek Mielewczyk-  (Przedszkole „Baśniowy Zakątek Mezowo)

II MIEJSCE    Julia Kalman- (Punkt Przedszkolny przy SP Mojusz)

II MIEJSCE    Albert Górski- (Przedszkole z SP Reskowo)

II MIEJSCE    Nikola Bulczak- (Przedszkole SP Sierakowice)

II MIEJSCE    Agata Młyńska (Przedszkole Kubuś Puchatek w Kartuzach)

III MIEJSCE  Wiktoria Laskowska- (Przedszkole  SP Wilanowo)

III MIEJSCE  Szymon Wawrzyniak (Przedszkole SP Łyśniewo Sierakowickie)

III MIEJSCE  Kewin Recław (Przedszkole SP Egiertowo)

III MIEJSCE  Agata Koss (Ośrodek Edukacji Kaszubskiej w Starej Hucie)

III MIEJSCE  Przemysław Rompa (Zespół Przedszkolny w Szopie)

wyróżnienia   Michał Mazur  (Przedszkole w Sierakowicach)

w kategorii klasy I-III:

I MIEJSCE     Franciszek Wenta  (SP Sierakowice)

II MIEJSCE    Nadia Treder (SP Przodkowo)

II MIEJSCE    Mateusz Hinca  (SP Wilanowo)

III MIEJSCE  Nicola Treder (Stowarzyszenie Dzierżążno)

III MIEJSCE  Dominika Halman (SP Szarłata)

III MIEJSCE  Małgorzata Klinkosz Wojtakowska  (SP Szarłata)

Wyróżnienie:  Szymon Dampc (SP Kolonia)

Maksymilian Przytarski  (ZKiW Klukowa Huta)

Lena Grotha (SP Borcz)

w kategorii klasy IV-VI:

I MIEJSCE     Julia Stochel (SP Kożyczkowo)

II MIEJSCE    Natalia Lidzbarska  (SP Łapalice)

III MIEJSCE  Roksana Rutkowska  (ZKiW Brodnica Górna)

wyróżnienie:

Maksymilian Kamiński (ZKiW Klukowa Huta)

W kategorii klasy VII-VIII

I MIEJSCE     Amanda Labuda (SP Kożyczkowo)

II MIEJSCE    Ewelina Dymek (SP Borcz)

II MIEJSCE    Michał Galiński (SP Borkowo)

III MIEJSCE  Kinga Kuziemkowska (ZKiW Stężyca)

Gimnazja i szkoły średnie.

wyróżnienia:

Oktawia Bronk (ZKiW Gołubie)

Paulina Slas (I LO w Kartuzach)

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom, a także dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie konkursem.

Do zobaczenia za rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi:



Green squareAKTUALNOŚCI

Green squareARCHIWUM

decoration

Green squareMENU

decoration decoration  Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu decoration Centrum Informacji Turystycznej

Green squareTERMINARZ

Grudzień  2018
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
   
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Green squareNAJBLIŻSZE WYDARZENIA


Copright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie