WITAJ NA NASZEJ STRONIE! JEŚLI CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI SUBSKRYBUJ NAS
Kartuskie Centrum Kultury
banner
займ на карту онлайн

Green square47. KONKURS RECYTATORSKI LITERATURY KASZUBSKIEJ „RÔDNO MÒWA”-eliminacje gminne za nami…

Data publikacji 2018-04-12

Dziś odbyły się u Nas w placówce eliminacje gminne konkursu „„RÔDNO MÒWA”. Poziom recytatorów był bardzo wysoki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy laureatom, którzy przechodzą do eliminacji powiatowych.

P1140650

A oto wyniki:

PROTOKÓŁ

Z posiedzenia Komisji Eliminacji gminnych 47. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mowa” w dniu 12 kwietnia 2018r.

Komisja w składzie:

Przewodnicząca    Irena Kulwikowska

Członek                   Kazimiera Socha

Członek                   Barbara Konkol

Po wysłuchaniu 31 uczestników postanowiła przyznać następujące miejsca:

KATEGORIA PRZEDSZKOLNA I KLAS „O”

I miejsce        Wiktoria Krauza         SP nr 2 w Kartuzach

II miejsce       Zuzanna Pallubicka   „Akademia Przedszkolaka” Kartuzy

III miejsce     Piotr Spychalski         „Akademia Przedszkolaka” Kartuzy      

KATEGORIA KLAS I – III Szkół Podstawowych

I  miejsce       Lena Ciechanowska               Sp nr 2 w Kartuzach

II miejsce      Fabian Biankowski                Sp Mirachowo

III miejsce     Zofia Mielewczyk                  SP nr 2 w Kartuzach

III miejsce     Beniamin Arendt                    SP nr 1 w Kartuzach

KATEGORIA KLAS IV – VI Szkół Podstawowych

I miejsce        Liwia Tobys                           SP nr 2 w Kartuzach

II miejsce       Fabian Marszałkowski          SP Mirachowo

III miejsce      Judyta Drywa                         SP Łapalice

KATEGORIA  VII i gimnazjum

I miejsce        Bartek Wicki                          SP Staniszewo

II miejsce       Zofia Bladowska                    SP Staniszewo

KATEGORIA  Ponadgimnazjalne

I miejsce        Sylwia Szreder                       ZSZiO Kartuzy

II miejsce       Wioleta Flisikowska              I LO w Kartuzach

III miejsce     Sylwia Hapke                         Zespół Szkół Technicznych w Kartuzach

III miejsce     Marta Okroj                           ZSZiO w Kartuzach

 

Do  eliminacji powiatowych które odbędą się 20 kwietnia zakwalifikowały się następujące osoby:

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLNA I KLAS „O”

      

I miejsce        Wiktoria Krauza                  SP nr 2 Kartuzy

II miejsce       Zuzanna Pallubicka             „Akademia Przedszkolaka” Kartuzy

                       

KATEGORIA KLAS I – III

 

I  miejsce       Lena Ciechanowska             SP nr 2 Kartuzy

II miejsce      Fabian Biankowski              SP Mirachowo

                       

 

KATEGORIA KLAS IV – VI

I miejsce        Liwia Tobys                           SP nr 2 Kartuzy

II miejsce      Fabian Marszałkowski        SP Mirachowo

 

KATEGORIA Gimnazjum

 

I miejsce          Bartek Wicki             SP Staniszewo

II miejsce         Zofia Bladowska       SP Staniszewo

 

KATEGORIA  Ponadgimnazjalne

 

I miejsce          Sylwia Szreder                      ZSZiO w Kartuzach

II miejsce         Wioleta Flisikowska             I LO w Kartuzach

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy.

 

 

 

P1140690 P1140689 P1140684 P1140683 P1140680 P1140674 P1140675 P1140676 P1140677 P1140662 P1140663 P1140665 P1140666 P1140661
P1140658 P1140657 P1140652 P1140653 P1140655 P1140656 P1140651 P1140650 P1140648 P1140647 P1140642 P1140645 P1140646 P1140644 P1140641 P1140640 P1140639 P1140638 P1140637 P1140636 P1140635

Tagi:



Green squareAKTUALNOŚCI

Green squareARCHIWUM

decoration

Green squareMENU

decoration decoration  Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu decoration Centrum Informacji Turystycznej

Green squareTERMINARZ

Czerwiec  2018
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Green squareNAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Zobacz więcej

FACEBOOK


Copright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie