WITAJ NA NASZEJ STRONIE! JEŚLI CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI SUBSKRYBUJ NAS
Kartuskie Centrum Kultury
banner
займ на карту онлайн

Green square42. Truskawkobranie za Nami…

Data publikacji 2017-07-03

XLII Truskawkobranie za nami. Choć pogoda znów kaprysiła i nie dopisała to całą imprezę można uznać za bardzo udaną. Rozpoczęła się programem przygotowanym typowo dla dzieci, gdzie nie zabrakło dobrej zabawy, konkursów oraz nagród rzeczowych.

W kolejnej części rozpoczęły się wybory Miss, które pojawiały się podczas imprezy w różnych odsłonach: w strojach galowych, plażowych, wieczorowych  wystylizowanych przez siebie. Głosami państwa, Miss Nastolatek Kaszub Truskawkobrania 2017 została Patrycja Ryńska z Gdańska.

W trakcie trwania imprezy na marinie w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu odbywał się festiwal Poli Kayak Games  i tu również wyłoniono zwycięzców i nagrodzono nagrodami i gromkimi brawami.

Rozstrzygnięto również konkurs na „Najpiękniejsze Stoisko Truskawkowe”. Pierwsze miejsce zajęło KGW Paczewo, drugie  „Jezioranki” z Gowidlina, a trzecie „Kaszubianki” z Kamienicy Szlacheckiej. W konkursie na najlepszą potrawę z truskawek „Jestkù  z kaszёbską malёną”  zwyciężyło KGW Kaszubianki, drugie miejsce zajęła Katarzyna Lis z Długiego Krza, a trzecie  KGW Paczewo.

Wszystkie nagrody wręczył marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk i burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński.

Gwiazdami muzycznymi tegorocznej edycji Truskawkobrania byli Sound’n’Grace, Fancy i Michał Szpak. Na ich koncerty fani przybyli z dalekich zakątków Polski. Choć każdy z tych występów prezentował inny rodzaj muzyki,  miały one jeden wspólny mianownik były równie zachwycające czego dowodem były tłumy fanów i towarzyszące emocje podczas ich występów.

Wspaniałe kaszubskie truskawki, cudowne koncerty i oczywiście wspaniała atmosfera, którą tworzyliście wy jako publiczność, pomimo bardzo kapryśnej pogody. Jednym zdaniem maamy za sobą kolejną świetną imprezę. Do zobaczenia za rok.

 

 

 

Plakat 2017 truskawkobranie

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

Tagi:Green squareAKTUALNOŚCI

Green squareARCHIWUM

decoration

Green squareMENU

decoration decoration  Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu decoration Centrum Informacji Turystycznej

Green squareTERMINARZ

Kwiecień  2019
Pon Wto śro Czw Pią Sob Nie
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Green squareNAJBLIŻSZE WYDARZENIA


Copright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie